GPS-навігатори для автомобіля
GPS-навігатори для автомобіля

GPS-навігатори для автомобіля

07.01.2023
0 Коментарі

З кожним роком все більше людей здійснюють подорожі нескінченно довгими дорогами по Україні і світу. Для того, щоб не заблукати і не загубитися, з собою в машину краще взяти навігатор, який не тільки зменшить ваші «переживання» з приводу подальшої дороги та пошуку потрібного об’єкта, але й принесе задоволення від поїздки. За допомогою GPS-навігатора, ви завжди легко знайдете шлях додому.

Подорожуємо легко!

Ще зовсім недавно в автомобілі кожного досвідченого і не дуже водія лежав вірний помічник і надійний друг – атлас автомобільних доріг, без якого будь-яка дорога в одну хвилину могла бути припинена і зіпсована. І тільки тепер і століття високих технологій дозволяють автомандрівникам рухатися будь-якими маршрутами без страху і стресів! Відмінним помічником на сучасних дорогах став навігатор – корисний прилад, здатний прокласти маршрут навіть у віддалене і незнайоме місце.

Види та особливості моделей

Сучасний вибір навігаційних засобів різної функціональності та вартості настільки широкий, що водієві важко зупинитися на чомусь конкретному. Що ж вибрати?

Автомобільні навігатори умовно поділяються на:

  • Бюджетні моделі. З їх допомогою ви зможете прокласти маршрут між кількома географічними точками та отримати додаткову інформацію про дорожні проблеми (в окремих моделях). Такі прилади зазвичай мають невеликий дисплей з діагоналлю 3,5-4 дюйми.
  • Моделі для середнього класу оснащуються Bluetooth та GSM модулями, що забезпечують швидкий доступ до Інтернету. Також мають більш високу роздільну здатність дисплея та розмір діагоналі.
  • Елітні моделі автомобільної навігації – це не просто GPS-навігатори, а справжні мультимедійні пристрої, здатні відтворювати зображення у форматі HD. Оснащені Bluetooth, GSM та Wi-Fi модулями, часто зустрічається вбудований FM-трансмітер. Однією з характерних рис навігаційних пристроїв топ-класу є висока роздільна здатність та діагональ екрану, яка може досягати семи дюймів. Крім цього, можна дивитися відеофайли, доступне керування голосом. З таким приладом можна вирушати у навколосвітню подорож!

Встановлення та функціонування

Автонавігатор – це компактний пристрій, але з великим інформаційним дисплеєм із завантаженою програмою навігації, у вигляді картографічних даних необхідної території, та GPS-приймачем. Автомобільний навігатор живиться від штатної електромережі авто та кріпиться так, щоб дисплей знаходився у полі зору водія. Установка навігатора не займе у вас багато часу: він може бути закріплений за допомогою присоски або спеціальним кріпленням, що входить в комплект.

Більш важливим питанням є вибір місця встановлення GPS-навігатора у машині. Він повинен розташовуватись таким чином, щоб не закривати огляд дороги, дзеркал та не заважати роботі подушок безпеки. Оптимальним місцем для пристрою є вітрове скло, панель приладів або бічне вікно.

Працює GPS-навігатор спільно з глобальною супутниковою системою, яка швидко позиціонує транспортний засіб та співставляє його знаходження щодо географічних координат. Це дозволяє водієві завжди знати, в якій місцевості він зараз перебуває. За допомогою пристрою можна прокладати найкращі маршрути для подорожі, без атласу доріг та допомоги місцевих жителів.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Останні новини

Про нас

Олег Тарасенко
Редктор Блогу

“Juravi lingua, mentem injuratam gero” – “Я присягався мовою, але не думкою”.

АВТОПРОМ - це сучасний інтернет автобазар вживаних та нових автомобілів. Тут ви можете придбати та продати авто швидко та зручно!