Що таке розбирання Mercedes: огляд

Що таке розбирання Mercedes: огляд

25.07.2023
0 Коментарі

Коли машина ламається, доводиться шукати нові комплектуючі. Часто репліки не поєднуються із деякими вузлами в машині. Через це запчастина довго не тримається і знову виходить із ладу. Особливо прикро, якщо машина та деталі для неї коштують досить багато. На допомогу приходить розбирання Мерседес, яке знизить ваші витрати. На euromotors.com.ua ви можете знайти потрібні деталі.

Особливості розбирання

Розбирання – це зняття з машини оригінальних запчастин. Після цього перевіряють на справність. Якщо деталь підходить для подальшої експлуатації, її очищають та направляють на продаж.

Займаються цим спеціалізовані компанії. Вони мають дозвіл та ліцензію на ведення такого бізнесу. В Україні ви отримуєте запчастини з країн Європи. Перевага такої схеми полягає в тому, що оригінальні запчастини служать довше, ніж репліки, навіть якщо перші вже використовували.

Зазвичай на розбиранні вибирають деталі, які пройшли від 70 до 110 тис. км. За рахунок цього їхня робота все ще на високому рівні, а ціни на 20-30% нижчі, ніж на нові.

Асортименти для машин Mercedes

Німецька якість Mercedes відома у всьому світі. І все одно ці машини іноді виходять з ладу. Ремонтувати їх легко, хоч і дорожче, ніж деякі інші марки.
На Euromotors від цього виробника ви знайдете такі комплектуючі:

  • автоматичні коробки;
  • блоки двигуна;
  • головки блоку;
  • датчики тиску в олії;
  • двигуни;
  • охолоджувачі;
  • редукційні клапани.

Список оригінальних деталей, які доступні для покупки, досить великий. На розбиранні ви точно зможете підібрати відповідний елемент для своєї машини. Особливо часто зустрічаються запасні частини для моделей Sprinter та Vito. Вони популярні на українських дорогах. Віддавайте перевагу європейському розбиранню. У Європі дороги на порядок кращі, запчастини завдяки цьому залишаються цілішими.

Розбирання – це спосіб заощадити на ремонті та отримати хороший результат. Деталі, що пройшли мінімальну кількість кілометрів, все ще працюють, а коштують дешевше. При цьому на розбиранні ви отримуєте оригінальні запчастини.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Останні новини

Про нас

Олег Тарасенко
Редктор Блогу

“Juravi lingua, mentem injuratam gero” – “Я присягався мовою, але не думкою”.

АВТОПРОМ - це сучасний інтернет автобазар вживаних та нових автомобілів. Тут ви можете придбати та продати авто швидко та зручно!