Вибираємо відеореєстратор для авто

Вибираємо відеореєстратор для авто

07.01.2023
0 Коментарі

Для безпечного водіння рекомендується купувати і встановлювати в салон авто новітній прилад, у вигляді відеореєстратора, який не тільки записує всю інформацію, але також попереджає водія про автомобілі, що їдуть спереду, або при переїзді з однієї смуги на іншу. Але, за якими критеріями потрібно вибирати правильний відеореєстратор?

Кут огляду

У сучасних моделях кут огляду може виявитися вельми значним – аж до 140-170 градусів, що насправді гарантує одне: в огляд приладу потраплятиме навіть капот авто. Якщо трапиться ДТП, то можна запросто записати всю інформацію, оскільки якість об’єктивів відеореєстраторів залишається дуже високою – часто вони мають до 6 лінз, які виготовляються із якісного освітленого скла.

Циклічність зйомки

Більшість моделей, які одержують багато великої інформації, знімають дорожню обстановку в циклічному вигляді і зі швидкістю до 25 кб/с. Але варто статися навантаженню при виникненні ДТП, як спрацьовує G-сенсор і обладнання автоматично переходить на циклічний режим зйомки, що дозволяє отримати відеоматеріали гранично високої якості. Якщо відеореєстратор має режим штампу, то з відео можна зробити нарізку і отримати якісні фото, які виявляться чудовою підмогою в суді.

Паркувальний режим

За наявності відеореєстратора, власний автомобіль можна залишати на стоянці, оскільки такий тип обладнання оснащується паркувальним режимом. Він автоматично спрацьовує, якщо до авто надто близько підходять і відеореєстратор починає записувати всю інформацію у високій якості, оскільки такий тип обладнання ще оснащується нічною зйомкою та відмінною високою якістю.

Система ADAS

У топових моделях передбачена система ADAS, цінна тим, що “думає” за водія – вона підказує водієві авто, що інша машина на сигналі світлофора вже зрушила або система передає сигнал, якщо водій авто переїхав з однієї смуги на іншу. GPS модуль дозволить дізнатися – де була останнім часом машина, та у разі ДТП довести свою невинність.

Відеореєстратори з дисплеєм

Топові моделі відеореєстраторів оснащуються дисплеєм високої чіткості, який здатний знімати в режимі HD. При цьому система може бути оснащена не тільки однією камерою, а й другою, яка дивиться назад. Всю отриману інформацію можна побачити на екрані невеликого кольорового монітора або в реальному часі або в режимі запису. За потреби, всю інформацію можна завантажити з SD-картки провідним або бездротовим способом, оскільки відеореєстратори оснащуються бездротовим інтерфейсом WI-Fi.

Якщо підсумувати всі плюси відеореєстраторів, то можна сказати одне – за такої відносно невеликої вартості вони вважаються найкращим вибором для водія, якому небайдужа власна та громадська безпека.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Останні новини

Про нас

Олег Тарасенко
Редктор Блогу

“Juravi lingua, mentem injuratam gero” – “Я присягався мовою, але не думкою”.

АВТОПРОМ - це сучасний інтернет автобазар вживаних та нових автомобілів. Тут ви можете придбати та продати авто швидко та зручно!