Як працює безплатна служба підтримки страхової компанії ARX

Як працює безплатна служба підтримки страхової компанії ARX

23.08.2023
0 Коментарі

У непередбачуваній ситуації важливою є надійна інформаційна підтримка: знайти евакуатор чи аналоги медикаментів, зорієнтуватися у незнайомому регіоні чи країні. Компанія ARX у своїх програмах для автовласників та туристів поєднала надійне страхування в Україні та за межами країни з цілодобовою роботою служби підтримки.

Автоконсьєрж для автовласників

Ціни ОСЦПВ та Зеленої Карти в Україні стандартизовані, методика розрахунку однакова для всіх страховиків. СК ARX з 1994 року проводить автострахування, враховує побажання автовласників, розробляє додаткові корисні послуги.

ARX доповнила програми автоцивілки для внутрішніх поїздок безоплатною
послугою Автоконсьєрж 24/7:

● дистанційна допомога у складанні Європротоколу;
● виклик на місце аварії евакуатора чи шиномонтажу;
● екстрена доставка палива та активація роботи акумулятора;
● виклик майстра для ремонту замка;

У полісі Зелена картка Автоконсьєрж забезпечує підтримку українських водіїв за кордоном рідною мовою, пошук авторизованих СТО для ремонту машини або майстрів для відкриття замків, допомогу у пошуку пунктів прокату автомобілів тощо.

Клієнт оплачує виключно ціну палива, доставки, роботу майстрів. Інформаційна підтримка, екстрений пошук актуальних контактів у регіоні події, попередні переговори з контрагентами для власників полісів ARX безплатні. Інформпідтримка 24/7 включена й до програм КАСКО ARX.

Цілодобова підтримка українських туристів від СК ARX

Компанія розробила програми з різними наборами опцій для звичайних туристів та шанувальників активного відпочинку. Враховано різні типи ризиків, від надання невідкладної допомоги до компенсації за втрачений багаж чи затримку рейсу.

Власники туристичних полісів ARX отримують допомогу служби підтримки 24/7:

● спілкування рідною мовою;
● пошук аналогів ліків;
● телемедицина; консультації українських лікарів;
● підтримка організації медичної допомоги за кордоном;
● для осіб під тимчасовим захистом – організація оперативної лікарської допомоги.

Ціна туристичного поліса залежить від обсягу опцій, преміальна туристична програма з максимальним набором опцій коштує від 33 грн/добу.

СК ARX працює з 1994 року, з 2019 року входить до канадського міжнародного фінансового холдингу Fairfax. Туристичне страхування, страхування Зелена карта та інше клієнти ARX купують онлайн.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категорії

Останні новини

Про нас

Олег Тарасенко
Редктор Блогу

“Juravi lingua, mentem injuratam gero” – “Я присягався мовою, але не думкою”.

АВТОПРОМ - це сучасний інтернет автобазар вживаних та нових автомобілів. Тут ви можете придбати та продати авто швидко та зручно!